Mikołajki w bibliotece

W dniu 18 grudnia br. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie  gościła dzieci z klasy II a  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie wraz z wychowawczynią p. Beatą Nowak. Spotkanie miało mikołajkowy charakter. Uczniowie w pomysłowych mikołajkowych czapkach przedstawiły spektakl, którego głównym bohaterem był św. Mikołaj i świąteczne prezenty. Wspaniały występ uświetniły  specjalne piosenki mikołajkowe.

W świątecznych nastrojach dzieci wysłuchały również baśni – w  ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom, w której uczestniczy klasa.  Dzieci przy okazji odwiedzin w bibliotece poznały  sposób korzystania z komputerowej wypożyczalni biblioteki  oraz poserfowały po Internecie.

Więcej o: , ,