Miejsca związane z Powst. Styczniowym na Ziemi Wieruszowskiej – przewodnik

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie wydała przewodnik pod nazwą: „Miejsca związane z Powstaniem Styczniowym 1863 roku na Ziemi Wieruszowskiej”. Publikacja została opracowana przez Rafała Dąbika, Andrzeja Olbromskiego, Piotra Zawadę, Jagodę Piluch i Katarzynę Idzikowską w ramach projektu „Dialog z przeszłością” który realizowany jest przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie i dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Przewodnik można nabyć nieodpłatnie w siedzibie biblioteki.

Więcej o: , ,