Mamy bezprzewodowy punkt dostępu do internetu

Bardzo miło nam poinformować, że w naszej bibliotece został uruchomiony bezprzewodowy punkt dostępu do internetu.

Punkt obejmuje swoim zasięgiem bibliotekę i czytelnię, tak więc jeżeli posiadacie notebooki, laptopy, netbooki, telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne wyposażone w kartę wifi, a nie macie dostępu do internetu, serdecznie zapraszamy do biblioteki “na internet”.

Opłaty za korzystanie takie same jak w przypadku korzystania z internetu na komputerach biblioteki (do pół godziny – 0,50 zł, godzina – 1,00 zł).

Te symboliczne opłaty podyktowane są kosztami utrzymania łącza typu DSL (2048 kbit/s do komputera użytkownika).