Kubusiowe urodziny w Bolesławcu

W środę, 7 grudnia br., w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bolesławcu miało miejsce spotkanie urodzinowe. Pretekstem były urodziny „misia o małym rozumku”, na które przybyła grupa sześciolatków z Samorządowego Przedszkola w Bolesławcu. Prócz dzieci i przyjaciół Kubusia – Tygryska, Królika, Kłapouchego, Prosiaczka – znaleźli się zaproszeni goście: wójt gminy – Stefan Pietras, dyrektor przedszkola – Dorota Sergiel, wychowawczyni klasy – Grażyna Kania oraz dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, Katarzyna Idzikowska.

Nad całością uroczystości czuwała kierownik gminnej biblioteki – Halina Wajnert. Na dzieci, które przyniosły dla solenizanta kolorowe malowanki, czekał pyszny tort z wizerunkiem mieszkańców Stumilowego Lasu. Wszyscy mogli też wysłuchać jednego z Puchatkowych opowiadań w wykonaniu wójta gminy.

Na zakończenie, dzieci obdarowane zostały Kubusiowymi kolorowankami. W listopadzie, Puchatkowe uroczystości zagościły również w filiach bibliotek, w Mieleszynie oraz Żdżarach.

Więcej o: , , ,

Zarządzanie prywatnością

    Cookie statystyk

    Ciasteczka używane przez Google Analytics. Służą do monitorowania ruchu na naszej stronie. Dokładne informacje o ich funkcjach znajdziesz na stronie Prywatność-RODO.

    _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz