Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)

♣ Kubuś Puchatek w GBP w Łubnicach

W dniu 17 listopada 2005 r. obchodziliśmy w GBP Łubnice 79 urodziny Kubusia Puchatka, na które zaproszenie przyjęli uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Wójcinie wraz z wychowawczynią panią Kamilą Korek.

Dzieci wcześniej przygotowały laurki z życzeniami dla Puchatka, a niektóre napisały nawet opowiadania o Kubusiu. Prace te można oglądać na wystawie w naszej bibliotece do dnia 30 listopada br. Wszyscy bawili się wesoło, zajadając urodzinowy tort i słuchając „śmiechawek” Puchatka i jego przyjaciół. Każdy mały uczestnik imprezy otrzymał dyplom za przygotowanie prezentów i maskotkę Kubusia Puchatka.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Kubuś Puchatek w GBP w Łubnicach”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace