Kubuś Puchatek w GBP w Łubnicach

W dniu 17 listopada 2005 r. obchodziliśmy w GBP Łubnice 79 urodziny Kubusia Puchatka, na które zaproszenie przyjęli uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Wójcinie wraz z wychowawczynią panią Kamilą Korek.

Dzieci wcześniej przygotowały laurki z życzeniami dla Puchatka, a niektóre napisały nawet opowiadania o Kubusiu. Prace te można oglądać na wystawie w naszej bibliotece do dnia 30 listopada br. Wszyscy bawili się wesoło, zajadając urodzinowy tort i słuchając „śmiechawek” Puchatka i jego przyjaciół. Każdy mały uczestnik imprezy otrzymał dyplom za przygotowanie prezentów i maskotkę Kubusia Puchatka.

Więcej o: , , ,