Konkurs czytelniczy w Wójcinie

W Filii Bibliotecznej w Wójcinie w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku, odbył się Konkurs Czytelniczy, współorganizowany z biblioteką Szkoły Podstawowej w Wójcinie, ph. „I ty zostań mistrzem pięknego czytania”.

Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie klas trzecich SP Wójcin. Każdy uczestnik miał za zadanie przeczytać fragment książki „Mikołajek” Rene Goscinnego.

Mistrzami tegorocznej edycji konkursu zostali: Kacper Woźniak, Adam Zych, Weronika Musiewicz. Wyróżnienia otrzymali: Bartosz Ciećka, Marlena Piekielna, Wiktoria Duszyńska.

Więcej o: , ,