Kolejne spotkanie z młodzieżą w ramach projektu Spotkania z przeszłością

28 października 2015 miało miejsce  kolejne już spotkanie   z młodzieżą z Gimnazjum w Bolesławcu, biorącej udział w inscenizacji historycznej przestawiającej wydarzenia z 1863 r.  w naszym regionie: przemyt broni oraz walki powstańcze . Pan Tomasz Jaciuk z Gloria Victis udzielał  instrukcji dotyczących ubioru z czasów powstania styczniowego. Przypominamy, że inscenizacja odbędzie się 8 listopada 2015 r. (niedziela)w Bolesławcu przy Baszcie o godz. 13.30. W postacie historyczne wcielą się również grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Zapraszamy.

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW ŁÓDZKIEGO DOMU KULTURY – INSTYTUCJI SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W RAMACH PROGRAMU „WSPÓŁORGANIZACJA PROGRAMÓW KULTURALNYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2015”

Więcej o: