Kącik Gimnazjalisty-finansisty

W ramach projektu Gimnazjalista – finansista w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie działa “Kącik Gimnazjalisty-finansisty”.

Młodzież może znaleźc tu informacje, dotyczące prowadzenia małego biznesu oraz podstaw przedsiębiorczości a także konkursu “Gimnazjum małego biznesu”. Może również skorzystać z porad fachowców, zapraszanych przez bibliotekę w ramach projektu. Oprócz tego gimnazjaliści, biorący udział w konkursie, mają do dyspozycji sprzęt komputerowy dostępny w bibliotece.

Więcej o: