I Powiatowy Festiwal Piosenki z Bajki

Wieruszowski Dom Kultury oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie mają przyjemność zaprosić Państwo do wzięcia udziału w I Powiatowym Festiwalu “Piosenki z Bajki” dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkół podstawowych powiatu wieruszowskiego.

Celem konkursu jest wyłonienie talentów muzycznych młodych mieszkańców powiatu oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży .

Festiwal odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii “Cała Polska czyta dzieciom”.

Termin nadsyłania zgłoszeń 20 maja 2008r.

Więcej o: , ,