Henryk-Hak-Kaźmierczak w Wójcinie

W Filii Bibliotecznej w Wójcinie, dnia 11 grudnia 2013 roku odbyło się spotkanie z dziećmi z animatorem kultury, muzykiem, akordeonistą, poetą, podróżnikiem Panem Henrykiem – Hak – Kaźmierczakiem ze Zgierza. Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spotkanie rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem znanych kolęd przy muzyce płynącej z akordeonu Pana Henryka. Następnym punktem programu była bajka pt. „O kapryśnej królewnie”, w której wszystkie role zostały powierzone młodym artystom, czyli dzieciom.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem odegrali wyznaczone im postacie, a tym samym dostarczyli dużo radości i uśmiechu wszystkim obecnym na imprezie. Równie duże zainteresowanie i wiele emocji wśród uczestników wzbudziły konkursy i zabawy prowadzone przez zaproszonego gościa. Na zakończenie przybył Mikołaj ze słodyczami, które trafiły do wszystkich uczestników imprezy bibliotecznej. W spotkaniu bawili się wspaniale uczniowie klasy pierwszej, drugiej, trzeciej oraz oddział dzieci 5-6 letnich z Zespołu Szkół w Wójcinie.

Więcej o: ,