Gimnazjalista – finansista w PKO BP S.A.

31 sierpnia 2005 r. w ramach projektu „Gimnazjalista –finansista”, realizowanego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie, młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II uczestniczyła w spotkaniu w banku PKO BP S.A. w Wieruszowie.

Młodzież po banku oprowadzał pan dyrektor Zenon Kos. Przedstawił młodzieży historię oraz zasady funkcjonowania banku. Zapoznał gimnazjalistów z ofertą banku. Oferta usług banku- jak podkreślił pan dyrektor- jest stale dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Bank ponadto realizuje szeroki program wewnętrznej modernizacji, mającej na celu unowocześnienie i rozwój PKO BP oraz zbudowanie trwałych podstaw dalszego wzrostu w kolejnych latach. Pan Zenon Kos wyjaśniał również młodzieży w sposób bardzo przystępny i ciekawy trudne terminy bankowe. Przy okazji zapoznał uczniów z szeroką gamą różnorodnych konkursów organizowanych przez bank dla dzieci i młodzieży. Zaprosił do udziału w Olimpiadzie Wyobraźni z Visa-konkursie plastycznym związanym z XX Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Turyn 2006. Pan dyrektor pokazał także gimnazjalistom bank „od kuchni” oraz zasady działania bankomatu.

Więcej o: , ,

Zarządzanie prywatnością

    Cookie statystyk

    Ciasteczka używane przez Google Analytics. Służą do monitorowania ruchu na naszej stronie. Dokładne informacje o ich funkcjach znajdziesz na stronie Prywatność-RODO.

    _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz