Dotacja na zakup nowości wydawniczych 2008

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie w 2008 r. otrzymała dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości wydawniczych. Dotacja jest realizacją tzw. Priorytetu I: Rozwój księgozbiorów bibliotek, w ramach Narodowego Programu Promocja czytelnictwa.
Pozyskane środki biblioteka przeznaczyła głównie na zakup podręczników dla studentów. W tym roku biblioteka uzupełniła księgozbiór głównie z takich działów jak medycyna, chemia oraz technika.

Więcej o: , , ,