Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej

Katarzyna Idzikowska dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie wzięła udział w „Światowych Dniach Turystyki”, które odbyły się w dniach 1-2 października 2011 w Wieluniu.

Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej

Powiat Wieruszowski otrzymał certyfikat „Najlepszy produkt turystyczny Województwa Łódzkiego”, certyfikat „Perła w Koronie Województwa Łódzkiego”, a Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej w kategorii ** Tym samym po raz drugi włączona została do sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznej w Polsce.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace