Cała Polska Czyta Dzieciom

Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie Katarzyna Idzikowska oraz koordynator powiatowy kampanii Cała Polska czyta dzieciom Elżbieta Wierzba uczestniczyły w spotkaniu koordynatorów i liderów kampanii Cała Polska czyta dzieciom, na którym podsumowano działalność koordynatorów i liderów za rok 2006 na terenie województwa łódzkiego.

Spotkanie miało miejsce 7 marca 2007 r. w siedzibie Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łodzi. Uroczystość prowadziła pani Barbara Baklińska, koordynator wojewódzki kampanii. Miłym akcentem było wyróżnienie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie. Biblioteka otrzymała dyplom uznania za życzliwość i wsparcie dla kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Więcej o: ,