82. Urodziny Książkowego Misia

Dnia 16 października 2008 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach obchodziliśmy kolejne urodziny Książkowego Misia. W tym roku znany wszystkim Miś skończył 82 lata.

Na imprezę urodzinową do biblioteki zaproszeni zostali uczniowie klasy pierwszej szkoły podstawowej w Łubnicach razem ze swoją wychowawczynią.

Dzieci, pięknie wystrojone przyniosły Puchatkowi i jego przyjaciołom prezenty oraz własnoręcznie zrobione, kolorowe laurki. Śpiewały wesołe piosenki, a także tańczyły. Były zagadki, z którymi wszyscy bardzo sprawnie sobie poradzili. Atrakcją spotkania był „foto” tort urodzinowy, od Misia dla wszystkich gości, małych i dużych, przybyłych do biblioteki. Dzieci wracały do szkoły z uśmiechem oraz skromnymi podarunkami od swojego ulubieńca.

Więcej o: , , ,