81 urodziny Książkowego Misia i jego przyjaciół

Tegoroczne urodziny Książkowego Misia świętowaliśmy w bibliotekach publicznych Gminy Łubnice przez dwa dni. Najpierw 18 października 2007 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach i dzień później w Filii Wójcin.

Na uroczystość zostały zaproszone klasy pierwsze szkół podstawowych z Łubnic i Wójcina wraz z wychowawcami. Dzieci wykonały piękne plakaty przedstawiające Puchatka, Prosiaczka i pozostałych mieszkańców Stumilowego Lasu. Śpiewały piosenki dla Misia i o Kubusiu, nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”. Kierownik biblioteki przeczytała pierwszoklasistom książeczki, napisane przez ich starsze koleżanki, o przygodach Kubusia Puchatka i Misia Uszatka.

Największą atrakcją spotkań były torty „foto” z wizerunkiem Książkowego Misia, które jak pięknie wyglądały, tak wyśmienicie wszystkim smakowały. Imprezy przebiegały w milej i przyjaznej atmosferze.

Więcej o: , , ,